Par studiju

Magic Dance Studio - viena no modernākajām sporta studijām Latvijā. Studija ir aprīkota atbilstoši jaunākajiem sasniegumiem tehnikā un atbilst profesionāla dejotāja pašām augstākajām prasībām.

Studijas telpas atrodas Rīgas pašā centrā mācību iestādes RISEBA modernajā kompleksā. Telpa ir speciāli pārbūvēta par zāli sporta deju nodarbību vajadzībām. Zāles pārbūvē ņēma vērā profesionālu dejotāju un treneru ieteikumus. Liela uzmanība tika pievērsta apgaismojumam, skaņai, akustikai, parketam un, protams, dizainam. Sporta deju profesionālā studija piedāvā plašu nodarbību spektru deju mīļotājiem un profesionāliem dejotājiem. Papildus tradicionālajām Standarta deju disciplīnām ( Lēnais Valsis, Vīnes Valsis, Tango, Fokstrots, Kviksteps ) un Latīņamerikas programmai ( Ča-Ča-Ča, Rumba, Samba, Pasadoble, Džaivs ) studijā notiek Argentīnas Tango, Salsas, Horeogrāfijas, Strip Plastikas un Hiphopa nodarbības.
Uzzini vairāk: Nodarbību grafiks

Par projektu

Kopīgais Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) un atzītā sporta kluba (Magic Dance Studio) projekts sniedz iespēju apvienot augstāko vai profesionālo vidējo izglītību ar dejotāja sporta karjeru.

Oficiāli reģistrētiem dejotājiem-sportistiem RISEBA piedāvās īpašas atlaides studijām.

Studentiem, kas uzņemti RISEBA, parādījusies lieliska iespēja apmeklēt bezmaksas deju nodarbības. Nodarbības dod iespēju ikvienam amatieru līmenī apgūt sporta dejas, piemēram, ča-ča-ča, rumbu, sambu, valsi, tango, fokstrotu, kvikstepu, utt.
Uzzini vairāk: RISEBA hobiju klase

Ārvalstu viesiem dejotājiem RISEBA un Magic Dance Studio palīdz noformēt studentu nepieciešamos dokumentus, kā arī palīdz atrast mājokli par pieņemamu cenu, ja tas ir nepieciešams.
Uzzini vairāk: RISEBA sports-students

Mūsu misija

  • Sporta dejas nestāv uz vietas, tās nepārtraukti attīstās. Kluba galvenais uzdevums ir nodrošināt starptautiskā deju sporta mūsdienīgu un progresīvu sistēmu Latvijā, kā arī nodrošināt šī skaistā deju sporta fanu kluba izveidi. Fanu klubs.
  • Nevienam nav noslēpums, ka jaunu dejotāju katru gadu valstī kļūst arvien mazāk. Rezultātā mēs zaudējam vissvarīgāko – mūsu nākotni un mūsu pamatu. Kluba mērķis ir dot iespēju jaunajiem daudzsološajiem dejotājiem atrast klubu ģeogrāfiski ērtā viņiem un viņu vecākiem vietā un darīt visu iespējamo, lai bērns vajadzīgajā līmenī veic savus pirmos soļus uz parketa deju grīdas. Lai to izdarītu, mūsu klubs cieši sadarbojas ar vadošajiem klubiem Latvijā.
  • Kopā ar profesionālo dejotāju partneru klubiem ir iespēja strādāt ar vadošiem skolotājiem Latvijā. Regulāri tiek organizēti starptautiski semināri ar pasaules vadošajiem treneriem. Tas ir nepieciešams treneru kvalifikācijas celšanai Latvijā un Latvijas dejotāju rezultātu uzlabošanai starptautiskajā arēnā.
  • Studija uzņemas organizēt papildu nodarbības horeogrāfijā, ritmikā, dažādas nometnes un arī organizēt izklaides pasākumus bērniem (kino, boulings, akvaparks, utt.).

Website designed by Roman Alimov