PAR MAGIC DANCE

"Magic Dance" ir tradicionāls pasaules līmeņa sporta deju festivāls, kurā iekļautas vairākas starptautiska līmeņa sacensības Starptautiskajā Latīņamerikas un Standarta deju programmā. Festivāls norisinājās 2014. gada 1. un 2. maijā Rīgā, Latvijā. Sacensības papildināja krāšņa šova programma ar pasaules vadošo dejotāju piedalīšanos. Sacensības ik gadu tiek rīkotas sadarbībā ar Pasaules Sporta deju Federāciju (WDSF) un Latvijas Sporta Deju federāciju (LSDF)

"Magic Dance" - vienas no nozīmīgākajām sporta deju sacensībām Latvijā

NORISES VIETA

"Magic Dance" tradicionāli norisinās vienā no lielākajiem Baltijas izstāžu kompleksiem “ĶĪPSALA”. Izstāžu centrā ir 2 halles, 9200m2 un 6700m2 platībā. Autostāvvieta paredzēta 750 automašīnām un 50 autobusiem.

2012. gadā turnīrā piedalījās vairāk nekā 250 pāru no 15 valstīm. Tajā skaitā vairāk nekā 10 pāri, kuri ir iekļauti pasaules TOP 50 pāru. Dienas laikā turnīru apmeklēja apmēram 1000 cilvēku. (Statistika oficiāli pieejama, to sniedz Latvijas Sporta Federācija un izstāžu zāle „Ķīpsala”)

2013. gadā turnīrā piedalījās vairāk nekā 400 pāru no 17 valstīm. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 10 pāru, kuri iekļauti TOP 50 pāru visā pasaulē. Dienas laikā pasākumu apmeklēja aptuveni 1500 cilvēku. (Statistika oficiāli pieejama, to sniedz Latvijas Sporta Federācija un izstāžu zāle „Ķīpsala”)

LATVIJAS VĒSTURISKIE SASNIEGUMI

2014. gadā divu dienu laikā sacensības apmeklēja vairāk nekā 700 pāru no 17 valstīm (1400 dejotāji) Turklāt, izstāžu zāle apmeklēja vairāk nekā 2500 skatītāju.

Sacensību laikā tiek uzstadīti divi vāstureskie rekordi

  • Pirmo reiz Latvijas Sporta deju sacensību vēsture grupā bērnu darzs piedalījās 96 DĒJU PĀRI
  • Pirmo reiz Latvijas Sporta deju sacensību vēsture uz deju grīdas sacentās trīs pāri, kas ir Pasaules čempionāta finalisti, tajā skaitā pašreizējie Pasaules čempioni,Pasaules čempionāta 3 un 4 vietas ieguvēji

Pasaules vadošā deju portālā DanceSportinfo.net, "Magic Dance 2014" iegūva augsto 65. vietu, apsteidzot visas deju sacensības, kas notiek pie mums Latvijā( tādas, ka Latvia Open un Riga City Cup), izņēmot Baltic Grand Prix, kas notiek jau vairāk nekā 30 gadus.

Sociāla nozīme:

  • Tradicionāli sacesnsības notiks izstāžu centra Ķīpsalā.
  • Starptautiskiem viesiem bezmaksas ekskursijas pa Rīgu
  • Bērniem līdz 7g.vec. ieeja pasākumā bezmaksas
  • Īpašas biļetes ģimenes locekļiem, bērniem un studentiem; (ieeja ar 30% atlaidi)
  • Bērniem līdz 7g.vec. ieeja pasākumā bezmaksas
  • Īpaši izmitināšanas piedāvājumi visiem viesiem
  • Vieta invalīdam ratiņ krēslā un ieeja pasākumā bezmaksas
  • Bezmaksas deju nodarbības visiem Hobija klases viesiem

www.magicdance.lv


Website designed by Roman Alimov